• Tanulóink névsora

    
2017-2018. évfolyam osztályainak névsora
     

1. osztály

  • Kappelmayer Lili
  • Rigler Viktor
  • Madarász Dávid
  • Bicskei Nóra
  • Győrfi Karolina
  • Jankovics Viktor
  • Kiss Annamária
  • Budi Levente

2. osztály

  • Bálint Jázmin Virág
  • Bayer József
  • Braun Adrián
  • Farkas Máté
  • Jankovics Vanessza Katalin
  • Kiss Mihály Dániel
  • Mohr Kincső
  • Riszt József Edvin
  • Sallai Anita
  • Sárközi Ferenc

3. osztály

  • Bogdán Bianka
  • Bogdán Melissza
  • Budi Renátó
  • Gyarmati Milán
  • Lukács Luca
  • Madarász Gergő
  • Matejcsek Martin
  • Nagy Csenge
  • Polt Bianka
  • Sallai Flórián
  • Sztojka Virgínia
  • Budi Erik

4. osztály

  • Auth Barbara
  • Budi Krisztofer
  • Bujdosó Milán
  • Deák Tamás
  • Dorkó Richárd
  • Kiss Boglárka
  • Pirisa Olivér
  • Sümegi Áron
  • Tancsik Lizett
  • Tóth Krisztián

5. osztály

  • Bálint Anita
  • Bayer Bence
  • Győrfi Krisztián 
  • Rácz Richárd
  • Radó Márk
  • Sallai Zsuzsanna
  • Tantos Róbert

6. osztály

  • Budi Krisztina
  • Csóti Alexa
  • Gyarmati Petra
  • Kiss Tamás
  • Láng Mihály
  • Malagurszki Cs.
  • Márton Endre
  • Sárközi Richárd

7. osztály

  • Bálint Anett
  • Bogdán Attila
  • Bogdán Dániel
  • Bogdán Péter
  • Budi Letícia
  • Jankovics Ferenc
  • Kiss László
  • Márton Zoltán
  • Pirisa Bianka
  • Sallai József
  • Sallai Sándor
  • Sárközi Boglárka
  • Sárközi Vanessza
  • Szava Benjámin
  • Tóth Martin
  • Vidák Katalin

8. osztály

  • Bogdán Dorina
  • Csibi István
  • Fetter Ramóna
  • Óbert Ildikó
  • Sárközi Zsuzsanna
     
2016-2017. évfolyam osztályainak névsora
    
1. osztály
  • Andrási Zoltán
  • Bálint Jázmin Virág
  • Bayer József Márk
  • Bogdán Szilveszter
  • Braun Adrián
  • Farkas Máté
  • Fetter Áron
  • Jankovics Vanessza
  • Kappelmayer Lili
  • Kiss Mihály Dániel
  • Mohr Kincső
  • Riszt József Edvin
  • Sallai Anita
  • Sárközi Ferenc
  • Sós Georgina
2. osztály
  • Bogdán Bianka Eugénia
  • Bogdán Melissza
  • Budi Renátó
  • Feth Attila Viktor
  • Gyarmati Milán
  • Horváth Boglárka
  • Lukács Luca
  • Madarász Gergő
  • Matejcsek Martin
  • Nagy Csenge
  • Polt Bianka
  • Sallai Flórián
  • Sztojka Virginia
3. osztály
  • Auth Barbara
  • Bogdán Nimród Szilárd
  • Budi Krisztofer
  • Bujdosó Milán József
  • Deák Tamás
  • Dorkó Richárd
  • Kiss Boglárka
  • Pirisa Olivér
  • Sümegi Áron
  • Tancsik Lizett
  • Tóth Krisztián
4. osztály
  • Bálint Anita
  • Bayer Bence
  • Bogdán István Attila
  • Bogdán Nikoletta
  • Győrfi Krisztián Márk
  • Kiss Ingrid
  • Rácz Richárd János
  • Radó Márk Roland
  • Sallai Zsuzsanna Roxána
  • Sirok Zsaklin
  • Tantos Róbert
5. osztály
  • Budi Krisztina Mónika
  • Csóti Roberta Alexa
  • Fetter József Jenő
  • Gyarmati Petra
  • Kiss Tamás
  • Láng Mihály Patrik
  • Malagurszki Csongor
  • Márton Endre Imre
  • Nyéki Laura Barbara
  • Sárközi Richárd István
6. osztály
  • Balázs Anasztázia
  • Bálint Anett Katalin
  • Bogdán Dániel
  • Bogdán Péter
  • Budi Letícia Valentina
  • Dinovics Bernadett
  • Heilmann Benjamin
  • Jankovics Ferenc Martin
  • Kiss László
  • Pirisa Bianka
  • Sallai József
  • Sárközi Vanessza Barbara
  • Szava Benjámin Dezső
  • Tóth Martin
  • Vidák Katalin Eszter
7. osztály
  • Balogh Patrik
  • Bogdán Csaba
  • Bogdán Kamilla
  • Bogdán Valentin
  • Csibi István
  • Fetter Ramóna Bianka
  • Márton Zoltán
  • Óbert Ildikó
  • Sallai Sándor
  • Sárközi Boglárka
  • Sárközi Zsuzsanna
8. osztály
  • Bogdán Krisztina Dorina
  • Budi Attila
  • Deák Dzsenifer
  • Dinovics Barbara
  • Dorkó Arnold
  • Láng Cintia
  • Lukács Ákos
  • Óbert Zoltán
  • Riszt Evelin
  • Tancsik Brigitta Boglárka
     
2014-2015. évfolyam osztályainak névsora
    

1. osztály

  • Bálint Anita
  • Bayer Bence
  • Bogdán István
  • Kiss Ingrid
  • Patonai Laura
  • Rácz Richárd
  • Radó Márk
  • Sallai Zsuzsanna
  • Sirok Zsaklin
  • Szabó Fanni
  • Tantos Róbert
  • Varga Tamás

2. osztály

  • Bogdán Nikolett
  • Budi Krisztina
  • Ézsi Raul
  • Fetter József
  • Gyarmati Petra
  • Kiss Tamás
  • Láng Mihály
  • Malagurszki Csongor
  • Márton Endre
  • Nyéki Laura
  • Sárközi Richárd
  • Szedlák Alexa

3. osztály

  • Andrási Jázmin Zsófia
  • Bálint Anett Katalin
  • Bogdán Dániel
  • Bogdán Péter
  • Budi Letícia
  • Góman Vanessza
  • Heilmann Benjamin
  • Jankovics Ferenc
  • Kiss László
  • Merucza Anasztázia
  • Péter Ármin Tibor
  • Pirisa Bianka
  • Sárközi Vanessza Barbara
  • Dinovics Bernadett
  • Szava Benjamin Dezső
  • Szabó Kinga
  • Tóth Martin
4. osztály
  • Balogh Patrik
  • Bogdán Csaba
  • Bogdán Kamilla
  • Bogdán Valentin
  • Csibi István
  • Fetter Ramóna
  • Lengl Miklós
  • Márton Zoltán
  • Óbert Ildikó
  • Riszt Rebeka
  • Pásztor Bettina
  • Sallai Sándor
  • Sallai József
  • Sárközi Boglárka
  • Tantos Tímea

5. osztály

  • Budi Attila
  • Bogdán Krisztina Dorina
  • Dinovics Barbara
  • Deák Dzsenifer
  • Dorkó Arnold
  • Fehér Dániel
  • Csopor Tamás
  • Gyarmati Péter
  • Fülöp Anna
  • Hammer Boglárka
  • Kocsis Márió
  • Láng Cintia
  • Lukács Ákos
  • Óbert Zoltán
  • Riszt Evelin
  • Tancsik Brigitta Boglárka

6. osztály

  • Bayer Annamária Flóra
  • Bogdán Krisztián
  • Bogdán Letícia
  • Buzás Jázmin
  • Deák Alexandra
  • Hegedűs Márk
  • Kolompár Márk
  • Kulágin Vivien
  • Laki Lénárd
  • Mácsai Márk Mátyás
  • Nikolov Gábor
  • Orsós Judit
  • Schaffer Ramóna
  • Sárközi Krisztina Teréz
  • Sárközi Zsuzsanna

7. osztály

  • Balogh Attila
  • Balogh Bence
  • Budi Kevin
  • Cservenka Fanni
  • Deák Brendon
  • Jankovics Alexa
  • Malagurszki Lajos
  • Papdi Dominik
  • Rácz Dorisz
  • Sárközi Mihály
  • Székely Zoltán
  • Vörös Balázs

8. osztály

  • Andrási Annamária
  • Balogh Tamás
  • Bogdán Péter
  • Deák Péter Dominik
  • Dinovics Alex
  • Forgó Krisztián
  • Garai László
  • Győrfi Brigitta
  • Hegedűs Zsolt
  • Horváth Renáta
  • Kiss Ferenc
  • Lukács László
  • Lukács Róbert
  • Mácsik Ádám
  • Nikolov Dávid
  • Stekly Márk
  • Szekeres Aliz
  • Vég Anett
    
2012-2013. évfolyam osztályainak névsora
    

1. osztály

 

2. osztály

Bogdán Nikoletta

Budi Krisztina

Ézsi Raul

Fetter József

Gyarmati Petra

Kiss Tamás

Láng Mihály

Malagurszki Congor

Márton Endre

Nyéki Laura

Sárközi Richárd

Szedlák Alexa

 

Andrási Jázmin Zsófia

Bálint Anett Katalin

Bogdán Dániel

Bogdán Péter

Budi Letícia

Góman Vanessza

Heilmann Benjamin

Jankovics Ferenc

Kiss László

Merucza Anasztázia

Péter Ármin Tibor

Pirisa Bianka

Sárközi Vanessza Barbara

Dinovics Bernadett

Szava Benjamin Dezső

Szabó Kinga

Tóth Martin


3. osztály

 

4. osztály

Balogh Patrik

Bogdán Csaba

Bogdán Kamilla

Bogdán Valentin

Csibi István

Fetter Ramóna

Lengl Miklós

Márton Zoltán

Óbert Ildikó

Riszt Rebeka

Pásztor Bettina

Sallai Sándor

Sárközi Boglárka

Tantos Tímea

 

Budi Attila

Bogdán Krisztina Dorina

Dinovics Barbara

Deák Dzsenifer

Dorkó Arnold

Fehér Dániel

Csopor Tamás

Gyarmati Péter

Fülöp Anna

Hammer Boglárka

Kocsis Márió

Láng Cintia

Lukács Ákos

Óbert Zoltán

Riszt Evelin

Sallai József

Tancsik Brigitta Boglárka


5. osztály

 

6. osztály

Bayer Annamária Flóra

Bogdán Krisztián

Bogdán Letícia

Buzás Jázmin

Deák Alexandra

Hegedűs Márk

Kolompár Márk

Kulágin Vivien

Laki Lénárd

Mácsai Márk Mátyás

Nikolov Gábor

Orsós Judit

Schaffer Ramóna

Sárközi Krisztina Teréz

Sárközi Zsuzsanna

Szabó Mirella

 

Balogh Attila

Balogh Bence

Bogdán Krisztina

Budi Kevin

Cservenka Fanni

Deák Brendon

Jankovics Alexa

Lubiczki Zalán

Malagurszki Lajos

Papdi Dominik

Pataki Róbert

Sárközi Mihály

Székely Zoltán

Vörös Balázs


7. osztály

 

8. osztály

Andrási Annamária

Balogh Tamás

Bogdán Péter

Deák Péter Dominik

Dinovics Alex

Forgó Krisztián

Garai László

Győrfi Brigitta

Hegedűs Zsolt

Horváth Renáta

Lukács László

Lukács Róbert

Mácsik Ádám

Nikolov Dávid

Rácz Dorisz

Szekeres Aliz

Váradi Anett

Vég Anett

 

Bogdán Anita

Csopor Péter

Csóti Kíra

Heilmann Loretta

Jankovics Roxána

Kalányos Szabina

Kiss Ferenc

Pusztai Nikoletta

Riszt Renáta

Szabó Barnabás

Szingler Richárd

Sárközi Szabina

Tasch Madlen

Váradi Nikolett

   
2011-2012. évfolyam osztályainak névsora
   

1. osztály

Garai Zoltánné – Pirisa Erzsébet osztályfőnökök

  • Andrási Jázmin Zsófia
  • Bálint Anett Katalin
  • Bogdán Dániel
  • Bogdán Péter
  • Budi Letícia
  • Góman Vanessza
  • Henaff Kinga
  • Jankovics Ferenc
  • Kiss László
  • Merucza Anasztázia
  • Péter Ármin Tibor
  • Pirisa Bianka
  • Sárközi Vanessza Barbara
  • Sós Bernadett
  • Szava Benjamin Dezső
  • Tóth Martin
  • Heilmann Benjamin
 

2. osztály

Bergmann Mariann – Kis-Nyéki Izabella osztályfőnökök

  • Balogh Patrik
  • Bogdán Csaba
  • Bogdán Kamilla
  • Csibi István
  • Fetter Ramóna
  • Lengl Miklós
  • Márton Zoltán
  • Óbert Ildikó
  • Riszt Rebeka
  • Sallai Sándor
  • Sárközi Boglárka
  • Tantos Tímea

3. osztály
Schuller Róbertné osztályfőnök

  • Budi Attila
  • Bogdán Krisztina Dorina
  • Dinovics Barbara
  • Deák Dzsenifer
  • Dorko Arnold
  • Fehér Dániel
  • Csopor Tamás
  • Gyarmati Péter
  • Fülöp Anna
  • Hammer Boglárka
  • Kocsis Márió
  • Láng Cintia
  • Lukács Ákos
  • Obert Zoltán
  • Riszt Evelin
  • Sallai József
  • Tancsik Boglárka Brigitta
 

4. osztály

Zsákai Andrea osztályfőnök

  • Bayer Annamária Flóra
  • Bogdán Krisztián
  • Bogdán Letícia
  • Buzás Jázmin
  • Deák Alexandra
  • Hegedűs Márk
  • Kolompár Márk
  • Kulágin Vivien
  • Laki Lénárd
  • Mácsai Márk Mátyás
  • Nikolov Gábor
  • Orsós Judit
  • Schaffer Ramóna
  • Sárközi Krisztina Teréz
  • Sárközi Zsuzsanna
  • Szabó Milán Zoltán
  • Szabó Mirella

5. osztály

Sümegi Jánosné osztályfőnök

  • Balogh Attila
  • Balogh Bence
  • Bogdán Krisztina
  • Budi Kevin
  • Cservenka Fanni
  • Deák Brendon
  • Jankovics Alexa
  • Lubiczki Zalán
  • Malagurszki Lajos
  • Papdi Dominik
  • Pataki Róbert
  • Sárközi Mihály
  • Székely Zoltán
  • Vörös Balázs
 

6. osztály

Benedekné Stürmer Anna osztályfőnök

  • Andrási Annamária
  • Balogh Tamás
  • Bogdán Péter
  • Deák Péter, Dominik
  • Dinovics Alex
  • Forgó Krisztián
  • Garai László
  • Győrfi Brigitta
  • Hegedűs Zsolt
  • Horváth Renáta
  • Lukács László
  • Lukács Róbert
  • Mácsik Ádám
  • Nikolov Dávid
  • Szekeres Aliz
  • Váradi Anett
  • Vég Anett

7. osztály

Fűrész János osztályfőnök

  • Bogdán Anita
  • Csopor Péter
  • Csóti Kíra
  • Heilmann Loretta
  • Jankovics Roxána
  • Kalányos Szabina
  • Kiss Ferenc
  • Pusztai Nikoletta
  • Rácz Dorisz
  • Riszt Renáta
  • Szabó Barnabás
  • Szingler Richárd
  • Sárközi Szabina
  • Tasch Madlen
  • Váradi Nikolett
 

8. osztály

Szabóné Varga Renée osztályfőnök

  • Bogdán Nikoletta
  • Braun Sándor
  • Buzás Rebeka
  • Dinovics Tímea
  • Kamenszki Karina
  • Kamenszki Zita
  • Koczka Valentina
  • Kulágin Dalma
  • Link István
  • Nikolov Márk
  • Sárközi József
  • Sárközi Kármen
  • Silingi Imre
  • Szabó Gréta
  • Szajkó Éva
  • Szava Alex
  • Székely Andrea
  • Váradi Péter